Dřevěné vyvýšené rybníčky

Možná se vám spojení dřevo a voda moc nezdá, ale je to tak. S WoodBlocX si snadno a elegantně oživíte zahradu menší vodní plochou. Můžete si vytvořit jezírko pro koi kapry i malý bazének pro vaše děti. Dvouplášťová vodní plocha se snadno může stát dominantou zahrady, u které budete odpočívat a poslouchat zvuk zurčící vody. V naší fotogalerii jistě najdete inspiraci a řešení i pro vaši zahradu.

Jako u ostatních staveb WoodBlocX nebudete potřebovat žádné velké kopání, vrtání nebo zvedání těžkých předmětů. Na rozdíl od ostatních staveb WoodBlocX, vodní plochy vyžadují hydroizolaci zevnitř stavby. Pokud nemáte ve vašem okolí firmu, která by vám ji na míru udělala, kontaktujete nás a rádi vám pošleme cenovou nabídku.

Pokud chcete stavět malý rybníček, pak vám stačí ekonomická varianta jednoplášťové stavby, které nepotřebuje žádná zpevnění. Pro větší vodní plochy jsou ty dvouplášťové varianty, které jsou velmi pevné díky spojení vnější a vnitřní zdi. Dvouplášťovou stavbou získáváte nejen vodní plochu, ale i záhonek mezi vnitřní a vnější strukturou.

Načítání...

13 položek

Nastavit sestupně

13 položek

Nastavit sestupně