• Doprava
  Doručení na paletě
 • Hodiny
  Dodáme do 5 pracovních dní
 • Skotská borovice
  Vyrobeno ve Skotsku
 • Síla
  Tlakově impregnované dřevo
 • Jednoduché
  Žádné vruty ani hřebíky
 • Vlastní velikost
  Jakýkoliv tvar či velikost
Načítání...

Vyvýšený rybníček 1,5 x 0,75 x 0,45m

Stavebnice malého rybníčku velikosti vany, kterou můžete oživit menšími druhy koi kaprů. Kromě nich se zde ale i bez vašeho úsilí pravděpodobně zabydlí různé druhy vodních brouků, žab, vážek či vodních šneků. Rybníček šetří vaši kapsu i záda, je vyroben ze stejného materiálu, jako vyvýšené záhony. Jeho sestavení je otázkou několika málo hodin, radovat se z něho budete ale mnoho let.

Všechny naše rybníčky vyžadují vyložení vnitřku PVC fólií, kterou také dodáváme, ale která není součástí ceny. Pro více informací nás prosím kontaktujte. 

Přemýšlíte o jiném tvaru? Zkuste náme poslat vaši představu do mailu a my vám zdarma připravíme návrh na míru, nebo vyzkoušejte naše online konfigurátory, které vám nacení záhon na základě vámi zvolených rozměrů.

Číst více ...
7 443 Kč

Přizpůsobit

Kde bude záhon stát?

měkký podklad (zemní hřeby) Jezírková fólie
Na jakém typu podkladu budete stavět záhony? ?

* Při stavbě na trávě či zemině zvolte „Měkký podklad“
** ** Dlažba, asfalt, beton je pro volbu „Tvrdý podklad“

* Při stavbě na měkký podklad zásilka bude obsahovat zemní hřeby, které zajistí stabilitu vaší stavby. 40 cm dlouhé pozinkované hřeby se zatlučou skrz první vrstvu bloků a zabrání pohybům sestavy.

** Když stavíte na tvrdý podklad jako je dlažba nebo asfalt, pošleme vám pozinkované úhelníky ve tvaru V (tzv. vingly) včetně vrutů do dřeva, kterými je přivrutujete k první vrstvě bloků. V závislosti na typu podkladu pak zvolte vhodný spojovací materiál, kterým stavbu připevníte k podkladu - například natloukací hmoždinku do betonu.

Do you require a pond liner? (+£) ?

Pevná PVC folie je vhodná pro rybníčky do 2 m délky. Rozměr je 4 x 4 m a stojí dodatečných 1990 Kč. Do malých rybníčků se snadno naistaluje tak, že se vloží dovnitř tak, aby okraje splývaly ven.

Rybníček se napustí vodou, čímž se folie vytvaruje. Poté se do ní v místě vyčuhujících hmoždinek poslední vrstvy vyříznou otvory ve tvaru křížků, folie se zahákne za hmoždinky a nasadí se ukončující profily. Přebytečná fólie se poté odřízne ostrým nožem.

Kód
SKU00428
Tvar
SKU00428
Rozměry
1,5 x 0,75 x 0,45m
Popular Raised Koi Pond Kit / 1.5 x 0.75 x 0.45m

Objednat nyní s doručením po: pátek 8 prosince 2023

7 443 Kč

Souhrn

  Skvělé na

  • Koi kapr

   Koi kapr

  • Malé zahrádky

   Malé zahrádky

  • Vodka prvky

   Vodka prvky

  S WoodBlocX platíte jen jednou. Cena zahrnuje vše včetně dvojité tlakové impregnace, návrhů na míru a podrobného návodu. Není potřeba žádná údržba, fólie, dodatečné nátěry. Dodáváme na paletách auty se sklopným čelem, zboží řidič složí a paletovým vozíkem přiblíží před první dveře. Přenos na místo je snadný díky tomu, že nejtěžší prvek váží cca 5kg.