Velký čtvercový dvouplášťový rybníček 2,25 x 2,25 x 0,65m

Velký čtvercový dvouplášťový rybníček 2,25 x 2,25 x 0,65m

Cena 37 014 Kč

* Povinná pole

Cena: 0 Kč

Dřevěný rybníček, který si snadno složíte sami. Vodní hladina s pohledem na líně se pohybující koi kapry, případně doplněná zvukem zurčící vody při instalaci čerpadla, ve vás navodí pocit klidu. A pokud tento rybníček doplníte našimi vyvýšenými záhony, bude váš pocit z krásně uklidňující zahrady dokonalý. 

Všechny naše rybníčky vyžadují vyložení vnitřku PVC fólií, kterou také dodáváme, ale která není součástí ceny. Pro více informací nás prosím kontaktujte.

Přemýšlíte o jiném tvaru? Zkuste náme poslat vaši představu do mailu a my vám zdarma připravíme návrh na míru, nebo vyzkoušejte naše online konfigurátory, které vám nacení záhon na základě vámi zvolených rozměrů.

Další
Raised Pond Double Skinned

Vyvýšený dvouplášťový rybníček / 2,25 x 1,5 x 0,55m

Popis

Podrobnosti

S WoodBlocX platíte jen jednou. Cena zahrnuje vše včetně dvojité tlakové impregnace, návrhů na míru a podrobného návodu. Není potřeba žádná údržba, fólie, dodatečné nátěry. Dodáváme na paletách auty se sklopným čelem, zboží řidič složí a paletovým vozíkem přiblíží před první dveře. Přenos na místo je snadný díky tomu, že nejtěžší prvek váží cca 5kg.
Další informace

Další informace

Název Velký čtvercový dvouplášťový rybníček / 2,25 x 2,25 x 0,65m
SKU SKU00334
země výroby Ne
DOSTUPNOST SKLADEM
Skvělé pro Rybník
Přibližná délka 2.25m
Přibližná šířka 2.25m
Výška 0.65
Recenze
Instrukce
View FileRaised Timber Ponds    Size: (5.63 MB)
View FileHints and Tips    Size: (720.66 KB) Stáhnout rady a tipy

Také by vás mohly zajímat tyto sestavy