• Doprava
  Doručení na paletě
 • Hodiny
  Dodáme do 5 pracovních dní
 • Skotská borovice
  Vyrobeno ve Skotsku
 • Síla
  Tlakově impregnované dřevo
 • Jednoduché
  Žádné vruty ani hřebíky
 • Vlastní velikost
  Jakýkoliv tvar či velikost
Nahrávám...

Vyvýšený dvouplášťový rybníček 2,25 x 1,5 x 0,55m

Pro stavbu našich vodních ploch používáme stejný materiál, jako pro stavbu vyvýšených záhonů. Jejich stavba tedy nemůže být jednodušší. Něco vydrží a budou úžasným doplňkem vaší zahrady. Kombinací rybníčku s vyvýšenými záhony uděláte z vaší zahrady hvězdu a současně se již nebudete muset hrbit nad vaší úrodou.

U větších rybníčků, jako je tento, doporučujeme dvojitý plášť, který zajistí stabilitu a pevnost stěn. Ve vzniklém prostoru mezi stěnami můžete pěstovat květiny nebo zeleninu, čímž korunujete vaše dílo.

Všechny naše rybníčky vyžadují vyložení vnitřku PVC fólií, kterou také dodáváme, ale která není součástí ceny. Pro více informací nás prosím kontaktujte. 

Přemýšlíte o jiném tvaru? Zkuste náme poslat vaši představu do mailu a my vám zdarma připravíme návrh na míru, nebo vyzkoušejte naše online konfigurátory, které vám nacení záhon na základě vámi zvolených rozměrů.

Číst více ...
21 288,00 Kč

Přizpůsobit

Kde bude záhon stát?

měkký podklad (zemní hřeby)
Na jakém typu podkladu budete stavět záhony? ?

* Při stavbě na trávě či zemině zvolte „Měkký podklad“
** ** Dlažba, asfalt, beton je pro volbu „Tvrdý podklad“

* Při stavbě na měkký podklad zásilka bude obsahovat zemní hřeby, které zajistí stabilitu vaší stavby. 40 cm dlouhé pozinkované hřeby se zatlučou skrz první vrstvu bloků a zabrání pohybům sestavy.

** Když stavíte na tvrdý podklad jako je dlažba nebo asfalt, pošleme vám pozinkované úhelníky ve tvaru V (tzv. vingly) včetně vrutů do dřeva, kterými je přivrutujete k první vrstvě bloků. V závislosti na typu podkladu pak zvolte vhodný spojovací materiál, kterým stavbu připevníte k podkladu - například natloukací hmoždinku do betonu.

Kód
SKU00588
Tvar
Vyvýšený dvouplášťový rybníček
Rozměry
2,25 x 1,5 x 0,55m
Large Tiered Pond Kit / 2.25 x 1.5 x 0.55m

Objednat nyní s doručením po: pondělí 12 června 2023

21 288,00 Kč

Souhrn

  S WoodBlocX platíte jen jednou. Cena zahrnuje vše včetně dvojité tlakové impregnace, návrhů na míru a podrobného návodu. Není potřeba žádná údržba, fólie, dodatečné nátěry. Dodáváme na paletách auty se sklopným čelem, zboží řidič složí a paletovým vozíkem přiblíží před první dveře. Přenos na místo je snadný díky tomu, že nejtěžší prvek váží cca 5kg.