Spolupráce s architekty

Nahrávám...

WoodBlocX je ideální i pro krajinotvorbu většího rozsahu. Rádi navážeme spolupráci se zahradními architekty a krajinářskými firmami.

Na počátku jsme se orientovali především na koncové maloobchodní zákazníky. To platí i dnes, nicméně jsme rádi, že roste i poptávka ze strany profesionálů – veřejných institucí, zahradních architektů a krajinářských firem.

Ve Velké Británii jsou stavby z WoodBlocX již po mnoho let součástí parků, škol, veřejných prostranství, bytových komplexů či nákupních center. Tvarově čisté linie se hodí kamkoliv a byť je dřevo spojováno spíše s rustikálním stylem, WoodBlocX zapadne i do super moderních prostor.

Na českém trhu také spolupracujeme s místními samosprávami a institucemi. Realizovali jsme revitalizaci středového ostrůvku před Ministerstvem zemědělství v Praze, sestavu záhonů v Lovosicích, Mochově či například Protivíně. Spolupracujeme s mnohými školami a školkami po celé republice na rekonstrukcích školních zahrad a rádi v těchto projektech budeme pokračovat.

Více informací vám rádi sdělíme na +420 606 642 404 nebo nám napište na info@woodblocx.cz.