• Doprava
  Doručení na paletě
 • Hodiny
  Dodáme do 5 pracovních dní
 • Skotská borovice
  Vyrobeno ve Skotsku
 • Síla
  Tlakově impregnované dřevo
 • Jednoduché
  Žádné vruty ani hřebíky
 • Vlastní velikost
  Jakýkoliv tvar či velikost
Načítání...

Malý vyvýšený rybníček 1,875 x 0,75 x 0,45m

Nalaďte se do pohody s tímto roztomilým vyvýšeným rybníčkem, ve kterém se s radostí ubytují různé druhy vodních brouků, žab, vážek či vodních šneků. Koho by nepotěšil pohled na dovádějící vodoměrky nebo třpytivé vážky prohánějící se nad hladinou?

Všechny naše rybníčky vyžadují vyložení vnitřku PVC fólií, kterou také dodáváme, ale která není součástí ceny. Pro více informací nás prosím kontaktujte. 

Hledáte jiný tvar či velikost? Nabízíme vám bezplatné návrhy na míru na jakoukoliv sestavu bez ohledu na velikost. Nebo využijte náš konfigurátor a navrhněte si váš záhon sami.

Číst více ...
8 486 Kč

Přizpůsobit

Kde bude záhon stát?

měkký podklad (zemní hřeby) Jezírková fólie
Na jakém typu podkladu budete stavět záhony? ?

* Při stavbě na trávě či zemině zvolte „Měkký podklad“
** ** Dlažba, asfalt, beton je pro volbu „Tvrdý podklad“

* Při stavbě na měkký podklad zásilka bude obsahovat zemní hřeby, které zajistí stabilitu vaší stavby. 40 cm dlouhé pozinkované hřeby se zatlučou skrz první vrstvu bloků a zabrání pohybům sestavy.

** Když stavíte na tvrdý podklad jako je dlažba nebo asfalt, pošleme vám pozinkované úhelníky ve tvaru V (tzv. vingly) včetně vrutů do dřeva, kterými je přivrutujete k první vrstvě bloků. V závislosti na typu podkladu pak zvolte vhodný spojovací materiál, kterým stavbu připevníte k podkladu - například natloukací hmoždinku do betonu.

Do you require a pond liner? (+£) ?

Pevná PVC folie je vhodná pro rybníčky do 2 m délky. Rozměr je 4 x 4 m a stojí dodatečných 1990 Kč. Do malých rybníčků se snadno naistaluje tak, že se vloží dovnitř tak, aby okraje splývaly ven.

Rybníček se napustí vodou, čímž se folie vytvaruje. Poté se do ní v místě vyčuhujících hmoždinek poslední vrstvy vyříznou otvory ve tvaru křížků, folie se zahákne za hmoždinky a nasadí se ukončující profily. Přebytečná fólie se poté odřízne ostrým nožem.

Kód
SKU00424
Tvar
SKU00424
Rozměry
1,875 x 0,75 x 0,45m
Raised Pond Kit / 1.875 x 0.75 x 0.45m

Objednat nyní s doručením po: pátek 1 března 2024

8 486 Kč

Souhrn

  S WoodBlocX platíte jen jednou. Cena zahrnuje vše včetně dvojité tlakové impregnace, návrhů na míru a podrobného návodu. Není potřeba žádná údržba, fólie, dodatečné nátěry. Dodáváme na paletách auty se sklopným čelem, zboží řidič složí a paletovým vozíkem přiblíží před první dveře. Přenos na místo je snadný díky tomu, že nejtěžší prvek váží cca 5kg.