• Doprava
  Doručení na paletě
 • Hodiny
  Dodáme do 5 pracovních dní
 • Skotská borovice
  Vyrobeno ve Skotsku
 • Síla
  Tlakově impregnované dřevo
 • Jednoduché
  Žádné vruty ani hřebíky
 • Vlastní velikost
  Jakýkoliv tvar či velikost
Načítání...

Kruhové posezení okolo ohniště 4.18 x 3.21 x 0.75 m

Toto kruhové posezení s truhlíky pro zeleň - ať již bylinky, květiny nebo drobnou zeleninu - jsme navrhovali jako dominantu zahrady či dvorku s ohništěm uprostřed. Pokud to prostor vyžaduje, do truhlíků můžete zasadit i vyšší traviny nebo keře, které vám poskytnou větší soukromí.

Pokud se vám tento návrh líbí, ale potřebovali byste ho rozměrově upravit, napište nám a na info@woodblocx.cz a dáme se do toho.

Upozornění: ohniště a sedáky z kamenných desek nejsou součástí dodávky. Rádi vám ale dodáme okotovaný výkres šablony, podle kterého si je můžete nechat vyrobit z vhodného materiálu (FAQ).

 

99 858 Kč

Přizpůsobit

Kde bude záhon stát?

měkký podklad (zemní hřeby)
Na jakém typu podkladu budete stavět záhony? ?

* Při stavbě na trávě či zemině zvolte „Měkký podklad“
** Dlažba, asfalt, beton je pro volbu „Tvrdý podklad“

* Při stavbě na měkký podklad zásilka bude obsahovat zemní hřeby, které zajistí stabilitu vaší stavby. 40 cm dlouhé pozinkované hřeby se zatlučou skrz první vrstvu bloků a zabrání pohybům sestavy.

** Když stavíte na tvrdý podklad jako je dlažba nebo asfalt, pošleme vám pozinkované úhelníky ve tvaru V (tzv. vingly) včetně vrutů do dřeva, kterými je přivrutujete k první vrstvě bloků. V závislosti na typu podkladu pak zvolte vhodný spojovací materiál, kterým stavbu připevníte k podkladu - například natloukací hmoždinku do betonu.

Chcete podpěry ochranné sítě? ?

Podpěra ochranné sítě je ocelová tyč s oblým zakončením, která zajistí mechanickou ochranu úrody. Délka 120 cm, provedení přírodní neošetřená ocel, která časem přirozeně zrezne. Součástí dodávky jsou samořezná očka do dřeva, která se připevní ke stěně záhonu a tyč se do nich navlékne. Síť NENÍ součástí dodávky.

Každá tyč stojí 290 Kč a v případě volby "ANO" konfigurátor automaticky spočítá, kolik jich budete na danou velikost záhonu potřebovat.

Kód
SKU1908201618
Rozměry
4.18 x 3.21 x 0.75 m
Váš návrh
Kruhové posezení okolo ohniště / 4.18 x 3.21 x 0.75 m

Objednat nyní s doručením po: čtvrtek 18 července 2024

99 858 Kč

Souhrn

  Skvělé na

  • Pěstování květin

   Pěstování květin

  • Užívejte zahradu

   Užívejte zahradu

  • Zábava

   Zábava