Načítání...

O nás

WoodBlocX v Čechách a na Slovensku

Od roku 2015 je pro ČR a SR exkluzivní distributor McBerg s.r.o. Výrobky WoodBlocX prodáváme výhradně na tomto eshopu, abychom měli systém prodeje a distribuce plně pod kontrolou a zákazníkům tak zabezpečili maximální zákaznický servis. Od začátku existence na místním trhu jsme dodali tisíce sestav jako pro soukromý, tak veřejný sektor. Mapa našich realizací je ZDE a nepravidelně průběžně ji aktualizujeme :-). 

 

 

Technologie

WoodBlocX je inovativní systém pro úpravy či zakládání zahrad a krajinotvorbu. Všechny stavby WoodblocX jsou sestaveny ze standardních komponent - bloků, hmoždinek s klínky, ocelových rohových profilů, zemních hřebů a dřevěných ukončujících profilů.

Největší je Blok 10, dlouhý 750mm. Všechny Bloky jsou široké 75mm a vysoké 100mm. Dřevěné ukončující profily jsou široké 100mm a 50mm vysoké.

WoodBlocX je 2x tlakově impregnovaný. Jednou coby polotovar ve formě vysušených hranolů a podruhé doby hotový výrobek ve formě předvrtaných bloků. Ochranná látka prostoupí téměř 100% materiálu. WoodBlocX tak nabízí jednoduchou alternativu nejen k  dřevěným stavbám - Použití nalezne pro vyvýšené záhony, obrubníky, rohové a L záhony, nízké zídky, terasovitá řešení svahů nebo jako podezdívky pod skleníky.

Historie

Technologie a ochranná známka WoodBlocX ® jsou součástí rodinné firmy Munro Mills , kterou vlastní rodina Blakeových v severním Skotsku. Firma sídlí v městečku Dingwall na skotské Vysočině, nedaleko jezera Loch Ness. Celý systém suché výstavby konstrukcí z dřevěných bloků spojených hmoždinkami a klínky je patentován u úřadu průmyslového vlastnictví pod číslem publikace WO 2001081692 A1. Samotná pila je ve vlastnictví rodiny od druhé poloviny 19. století a patří kromě jiného k největším výrobcům dřevěných plotových systémů ve Velké Británii.

Systém WoodBlocX byl vyvinut v roce 2000 a první záhony stojí od roku 2001. První dekádu století však proejkt WoodBlocX neměl plnou podporu majitelů a proto spíše skomíral. To se změnilo v roce 2010, kdy se do rodinného podnikání zapojil jeden ze tří synů majitelů, čerstvě vystudovaný Henry Blake. Došlo k radikálnímu zlepšení webové prezentace a  přišly i investice do marketingové podpory. Nové stránky umožnily začít prodej přímo přes eshop, což ze hry vyřadilo překupníky žádající přemrštěné marže a dostalo výrobky na cenově přijatelnou úroveň. Současně rodina Blakeova dostala pod plnou kontrolu celý zákaznický servis – od prvovýroby až po doručení zákazníkovi a případnou realizaci. Tím se výrazně zvedla úroveň prodeje – vyjádřeno v číslech WoodBlocX má dnes 99% spokojených zákazníků!

WoodBlocX CZ

Provozovatelem www.woodblocx.cz je:

McBerg s.r.o.

se sídlem Horní Chrášťany 42, Lhenice

384 11 Netolice

IČO: 04145909

DIČ: CZ04145909

společnost zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Českých Budějovicích oddíl C, vložka 23837

Mobil: +420 606 642 404

Mail: info@woodblocx.cz