Zobrazené sestavy

Vyvýšené záhony, truhlíky, jezírka, obrubníky, podezdívky, zahrada - vše s WoodBlocX

WoodBlocX je jedinečný, patentovaný systém umožňující realizaci staveb na míru dle konkrétní potřeby vaší zahrady: vyvýšené záhony, truhlíky, opěrné zídky, rybníčky, obrubníky nebo posezení. Mezi jeho hlavní výhody patří snadná montáž, atraktivní vzhled, trvanlivost a odolnost použitého materiálu. Jednotlivé bloky jsou vyrobeny z vysoce kvalitního dřeva z lesů pěstovaných dle standardů trvale udržitelného rozvoje, jsou lehké a dá se s nimi snadno manipulovat.

Bloky jsou spojeny hmoždinkami ze 100% recyklovaného plastu. Při realizaci stavby z WoodBlocX proto nebudete potřebovat žádné elektrické nářadí ani zvláštní dovednosti. S WoodBlocX nejsou třeba žádné základy a přesto bude stavba pevná a stabilní a nebude se hýbat ani bortit minimálně po dobu dvaceti let. Pokud chcete něco mimo námi nabízené sestavy, využijte kalkulátor pro opěrné zídky nebo terasy. Uvítáme i jakoukoliv vaší skicu, podle které budeme moci nakreslit vizualizaci.

Doprava

Až k Vám domů

Lehké

Minimálni námaha

Udržitelné pěstování

FSC certifikované dřevo

Trvanlivost

Vydrží 20 let

Jednoduchost

Bez hřebíků a vrutů

Velikost 

Vše na míru

Pokud si nejste jisti, můžete nám samozřejmě i zavolat a určitě nalezneme řešení dle vašeho konkrétního požadavku. Naše služba konzultace řešení na míru je zdarma a není pro vás v žádném případě nijak závazná.

Jakmile jste uskutečnili objednávku, bude u Vás dodávka do 3 - 4 pracovních dnů a to včetně názorného návodu montáže vámi objednané sestavy.

Pokud máte zájem o více informací, využijte prosím menu výše, kde naleznete podrobný popis jednotlivých produktů WoodBlocX. Pokud se chcete dozvědět více o technologii WoodBlocX a jejich výrobcích, přečtěte si sekci Proč si vybrat WoodBlocX, FAQ nebo nás kontaktujte.

Recenze

 • Kvalitní a jednoduchá stavebnice

  • Dodávka záhonu na zakázku byla rychlá a bez chyby. Nejtěžší bylo založit dobře první vrstvu, pak už to šlo hladce. Mohu doporučit.

   Petr Pánek in Zašová
  • Děkujeme moc, takovéto recenze máme rádi :-).

   WoodBlocX
 • zasílat v lepším stavu

  • objednané zboží bylo dodáno. Po rozbalení byly spodní díly velmi vlhké, takže musím nejdříve nechat vše vyschnout. V tomto stavu nelze sestavit. Některé díly hrubě opracované.

   Jindra Devečková
  • Děkujeme za zpětnou vazbu. Dřevo je vlhké díky tlakové impregnaci, kterou prošlo. Nicméně během několika dní po sestavení rychle vyschne a získá svoji klasickou barvu. Vlhkost rozhodně nebrání sestavení, klidně se do toho můžete dát hned :-)

   WoodBlocX