• Doprava
  Doručení na paletě
 • Hodiny
  Dodáme do 5 pracovních dní
 • Skotská borovice
  Vyrobeno ve Skotsku
 • Síla
  Tlakově impregnované dřevo
 • Jednoduché
  Žádné vruty ani hřebíky
 • Vlastní velikost
  Jakýkoliv tvar či velikost
Nahrávám...

Nejprodávanější kruhový vyvýšený záhon 1,23 x 0,35m

Naše stavby se neomezují jen na pravoúhlé tvary! Tento záhon se hodí jak pro pěstování zeleniny, tak i pro okrášlení zahrady barevnými květy....

Pokud byste měli zájem o jiný tvar, ozvěte se nám na +420 606 642 404 nebo info@woodblocx.cz a připravíme pro vás něco přesně na míru.

Číst více ...
9 464 Kč

Přizpůsobit

Kde bude záhon stát?

měkký podklad (zemní hřeby)
Chcete podpěry ochranné sítě? ?

Podpěra ochranné sítě je ocelová tyč s oblým zakončením, která zajistí mechanickou ochranu úrody. Délka 120 cm, provedení přírodní neošetřená ocel, která časem přirozeně zrezne. Součástí dodávky jsou samořezná očka do dřeva, která se připevní ke stěně záhonu a tyč se do nich navlékne. Síť NENÍ součástí dodávky.

Každá tyč stojí 290 Kč a v případě volby "ANO" konfigurátor automaticky spočítá, kolik jich budete na danou velikost záhonu potřebovat.

Kód
SKU00415
Tvar
Nejprodávanější kruhový vyvýšený záhon
Rozměry
1,23 x 0,35m
Circular Raised Bed Best Seller / 1.23 x 0.35m

Objednat nyní s doručením po: pátek 6 října 2023

9 464 Kč

Souhrn

  S WoodBlocX platíte jen jednou. Cena zahrnuje vše včetně dvojité tlakové impregnace, návrhů na míru a podrobného návodu. Není potřeba žádná údržba, fólie, dodatečné nátěry. Dodáváme na paletách auty se sklopným čelem, zboží řidič složí a paletovým vozíkem přiblíží před první dveře. Přenos na místo je snadný díky tomu, že nejtěžší prvek váží cca 5kg.