Co si mohu postavit?

WoodBlocX DIY

WoodBlocX je vhodný pro stavbu vyvýšených záhonů a rybníčků. Také je ideální pro terasovité řešení svahů, obrubníky a předěly mezi různými povrchy, posezení, opěrné zídky atd... Jediné omezení je vaše fantazie!

Our Designs

WoodBlocX je 2x tlakově impregnovaný. Jednou coby polotovar ve formě vysušených hranolů a podruhé doby hotový výrobek ve formě předvrtaných bloků. Ochranná látka prostoupí téměř 100% materiálu. WoodBlocX tak nabízí jednoduchou alternativu nejen k  dřevěným stavbám.

Může stát na jakémkoliv povrchu a díky našim indoviduálním návrhům na míru lze vytvořit téměř jakýkoliv tvar a velikost. Pokud si tedy nevyberete ze spousty již navržených sestav.

Jakmile máme hotový design, vaši zakázku vám doručíme do 3-4 pracovních dní. Stavba je tak rychlá, že většinu sestav postavíte během víkendu!

Pro ty, kteří nechtějí jíst zeleninu kontaminovanou chemikáliemi z pražců nebo jen každý den čichat jejich „vůni“, nemají prostředky nebo energii stavět z cihel, malty, betonu nebo přírodního kamene, nechtějí si ze své pracně založené zahrady zase dělat stavbu s míchačkou a kopou písku, ale přitom „to chtějí mít doma hezké“, je tu WoodBlocX. Žádná chemie, žádné napodobeniny, žádní řemeslníci, žádné čekání, žádné výkopy a stavební materiál, žádné starosti s dopravou.  Pocit z dobře odvedené práce, která je a dlouho bude vidět. Vzhled a funkčnost bez kompromisů. To je WoodBlocX.

Co si mohu postavit s WoodBlocX?