Kruhové, oblé rohy, nepravé úhly

WoodBlocX neznamená jen pravé úhly, obdélníky a čtverce. Náš unikátní jednoduchý systém vám umožní pracovat i s oblými tvary nebo kosými úhly. Můžete si tak stvořit něco opravdu zajímavého a opravdu vám na míru.

Trojúhelníky, šesti či osmihrany lze vytvořit použitím bloků zařízlých na 45°. Oblouků zase docílíme použitím bloků seřízlých na 7,5°. 

Všechny výhody WoodBlocX – atraktivní vzhled, materiál z obnovitelých a certifikovaných zdrojů a odolnost proti hnilobě či rozpadu minimálně 20 let – platí i pro tyto nepravoúhlé tvary (pro více informací se podívejte se na Proč WoodBlocX). Stavba těchto komplikovaných tvarů může být při použití pražců, trámů nebo prken docela problém. S WoodBlocX je vše snadné a ani nemusíte disponovat žádným extra technickým nadáním nebo zkušenostmi. 

Vybrat si můžete některý z našich již navržených tvarů nebo vám rádi pomůžeme my. Stačí nám na info@woodblocx.cz zaslat vaši představu a my vám zpracujeme cenový návrh včetně vizualizace. Také můžete vyzkoušet náš online konfigurátor pro kosé úhly nebo kruhové tvary.

Nastavit sestupně

položek: 18

Nastavit sestupně

položek: 18