• Doprava
  Doručení na paletě
 • Hodiny
  Dodáme do 5 pracovních dní
 • Skotská borovice
  Vyrobeno ve Skotsku
 • Síla
  Tlakově impregnované dřevo
 • Jednoduché
  Žádné vruty ani hřebíky
 • Vlastní velikost
  Jakýkoliv tvar či velikost
Načítání...

Vvyvýšený rohový záhon ve tvaru L 2,625 x 2,25 x 0,45 x 0,45 x 0,45m

Tento rohový záhon je skvělý k umístění do rohu terasy nebo k rozdělení zahrady na odpočinkovou a užitkovou část. Elegantní linie tohoto záhonu jsou vhodné do všech moderních venkovních prostor, teras i zahrad.

Chcete tento záhon jen větší či menší? Nabízíme vám zdarma službu Návrh na míru, díky které vytvoříme sestavu ideální právě pro vaši zahradu.

18 143 Kč

Přizpůsobit

Kde bude záhon stát?

měkký podklad (zemní hřeby)
Na jakém typu podkladu budete stavět záhony? ?

* Při stavbě na trávě či zemině zvolte „Měkký podklad“
** Dlažba, asfalt, beton je pro volbu „Tvrdý podklad“

* Při stavbě na měkký podklad zásilka bude obsahovat zemní hřeby, které zajistí stabilitu vaší stavby. 40 cm dlouhé pozinkované hřeby se zatlučou skrz první vrstvu bloků a zabrání pohybům sestavy.

** Když stavíte na tvrdý podklad jako je dlažba nebo asfalt, pošleme vám pozinkované úhelníky ve tvaru V (tzv. vingly) včetně vrutů do dřeva, kterými je přivrutujete k první vrstvě bloků. V závislosti na typu podkladu pak zvolte vhodný spojovací materiál, kterým stavbu připevníte k podkladu - například natloukací hmoždinku do betonu.

Chcete podpěry ochranné sítě? ?

Podpěra ochranné sítě je ocelová tyč s oblým zakončením, která zajistí mechanickou ochranu úrody. Délka 120 cm, provedení přírodní neošetřená ocel, která časem přirozeně zrezne. Součástí dodávky jsou samořezná očka do dřeva, která se připevní ke stěně záhonu a tyč se do nich navlékne. Síť NENÍ součástí dodávky.

Každá tyč stojí 290 Kč a v případě volby "ANO" konfigurátor automaticky spočítá, kolik jich budete na danou velikost záhonu potřebovat.

Kód
SKU3101190924
Rozměry
2,625 x 2,25 x 0,45 x 0,45 x 0,45m
Váš návrh
Patio Corner L-Shaped Raised Bed / 2.625 x 2.25 x 0.45 x 0.45 x 0.45m

Objednat nyní s doručením po: pondělí 3 června 2024

18 143 Kč

Souhrn