Velký vyvýšený záhon 3,75 x 1,5 x 0,55m

Velký vyvýšený záhon3,75 x 1,5 x 0,55m

Cena 22 934 Kč

* Povinná pole

Cena: 0 Kč

Tento vyvýšený záhon je vlastně taková zahrada sama o sobě. Výška 55cm je nad naším doporučovaným standardem 45cm, což ještě více šetří vaše záda a usnadňuje pěstování a pletí. Původně jsme ho navrhli našemu zákazníkovi na míru, ale brzy se zařadil mezi naše velmi dobře prodávané položky. Slimákoodolný!

Přemýšlíte o jiném tvaru? Zkuste náme poslat vaši představu do mailu a my vám zdarma připravíme návrh na míru, nebo vyzkoušejte naše online konfigurátory, které vám nacení záhon na základě vámi zvolených rozměrů.

Předchozí
Large Raised Bed CGI

Velký vyvýšený záhon / 3,0 x 1,125 x 0,45m

Další
High Raised Bed CGI

Vysoký vvýšený záhon / 1,875 x 1,125 x 0,65m

Popis

Podrobnosti

S WoodBlocX platíte jen jednou. Cena zahrnuje vše včetně dvojité tlakové impregnace, návrhů na míru a podrobného návodu. Není potřeba žádná údržba, fólie, dodatečné nátěry. Dodáváme na paletách auty se sklopným čelem, zboží řidič složí a paletovým vozíkem přiblíží před první dveře. Přenos na místo je snadný díky tomu, že nejtěžší prvek váží cca 5kg.
Další informace

Další informace

Název Velký vyvýšený záhon / 3,75 x 1,5 x 0,55m
SKU SKU1113121115
země výroby Ne
DOSTUPNOST SKLADEM
Skvělé pro Kořenová zelenina, Květiny, Šetří záda, Snadné pletí, Zákoutí, Zelenina
Tvar nebo úhly Ne
Přibližná délka 3.75m
Přibližná šířka 1.5m
Výška 0.55
4 Recenze
 • Navoněná bída

  • Nedodány přiobjednané kleště, v materiálu nalezen červotoč, jednotlivé díly nepasovaly vždy dobře k sobě, zvláště pak napasování horního obrubníku téměř neřešitelné. Vzhledem k nedostatkům velmi předražené, proto revidujeme původní záměr objednat další tři kusy. Jediné, co fungovalo brilantně, byla rychlost dodání.


   Popsáno výše - nedodány kleště, díly nepasovaly k sobě, v materiálu nalezen červotoč.

  • Dobrý den, mrzí nás Vaše negativní zkušenost. Je škoda, že jste Vaše problémy neřešili standardní cestou jako reklamaci a místo toho jste využili k tomu tento prostor, který slouží k hodnocení dokončeného nákupu, tedy včetně vyřešení případných problémů. Nůžky na hmoždinky Vám rádi pošleme a omlouváme se za nedodání - lidská chyba ve skladu. Nebo Vám vrátíme na účet jejich cenu, dejte nám prosím vědět standardní cestou přes mail. Nevíme přesně, co k době nepasovalo, ale tyto problémy víceméně nezaznamenáváme (tedy pokud se zákazník řídí dodaným návodem k sestavení). Nasazení ukončující profilů je někdy trochu složitější a je potřeba trochu trpělivosti. Přítomnost červotoče ve dřevě je velmi nepravděpodobná, těžko by přežil proces tlakové impregnace (kombinace vakua a tlaku 20bar plus ponoření v impregnačním roztoku). Pokud jsme Vám dodali nějaké nekvalitní díly, opět platí výše uvedené - stačí poslat mailem jejich seznam a fotku problému a obratem posíláme nové. S pozdravem, tým WoodBlocX

   WoodBlocX
 • Velký vyvýšený záhon / 3,75 x 1,5 x 0,55m Review

  • Jsem, spokojená, jen zbytečně posílají spoustu plastových součástek, které nevyužiji . Aby byl záhonek opravdu jen z přírodních materiálů, měly by zarážky být ze dřeva.


   Jsme s ním spokojeni co do výšky , vyhovuje nám , jen bych ho udělala o metr delší.

  • Díky za komentář. Počty hmoždinek se zaokrouhlují na celé nalení nahoru, a proto většinou něco zbyde. A pokud zákazník kupuje více záhonů, pak se to může sčítat. Pokud byste někdy objednávala další záhon, napište nám Vaše požadavky do mailu včetně toho, kolik hmoždinek máte navíc. My Vám jich cenu odečteme.

   WoodBlocX
 • Velký vyvýšený záhon / 3,75 x 1,5 x 0,55m Review

  • Dobrý den. Bohužel tentokrát jsem obdržela zásilku, kde dřevo je nakaženo plísní, proto dávám 3 body. Ostatní vše bezproblémové. Děkuji. S pozdravem Valentová


   Jak jsem uvedla výše, zásilka dřeva je nakažena plísní, proto pouze 3 body.

 • Velký vyvýšený záhon / 3,75 x 1,5 x 0,55m Review

  • Dobrý den. Bohužel mi nepřišel návod na sestavení záhonku, proto hodnotím 4 hvězdičkami, jinak bych hodnotila 5, ostatní vše v naprostém pořádku. Děkuji.


   Záhonek nám vyhovuje. Děkujeme.

Instrukce
View FileLarge High Raised Bed - 3700 x 1500 x 550    Size: (1.83 MB)
View FileHints and Tips    Size: (720.66 KB) Stáhnout rady a tipy

Také by vás mohly zajímat tyto sestavy