• Doprava
  Doručení na paletě
 • Hodiny
  Dodáme do 5 pracovních dní
 • Skotská borovice
  Vyrobeno ve Skotsku
 • Síla
  Tlakově impregnované dřevo
 • Jednoduché
  Žádné vruty ani hřebíky
 • Vlastní velikost
  Jakýkoliv tvar či velikost
Načítání...

Velká opěrná zeď s lavičkou a květináči Na míru

Místo jedné problematické terénní vlny na svažitém pozemku jsme vytvořili dvouúrovňové užitkové řešení. Stavba není jen terénně-modelační, ale díky včleněným truhlíkům a lavičce i užitková.

Tento návrh vznikl přesně na míru konkrétnímu zákazníkovi. Pokud máte jakýkoliv podobný nápad, jak vylepšit vaši zahradu, podělte se o něj s námi a my vám zdarma připravíme vizualizaci. 

Mail: info@woodblocx.cz a telefon +420 606 642 404.

Všechny ceny jsou včetně DPH.

Číst více ...
132 762 Kč

Přizpůsobit

Kde bude záhon stát?

měkký podklad (zemní hřeby)
Na jakém typu podkladu budete stavět záhony? ?

* Při stavbě na trávě či zemině zvolte „Měkký podklad“
** Dlažba, asfalt, beton je pro volbu „Tvrdý podklad“

* Při stavbě na měkký podklad zásilka bude obsahovat zemní hřeby, které zajistí stabilitu vaší stavby. 40 cm dlouhé pozinkované hřeby se zatlučou skrz první vrstvu bloků a zabrání pohybům sestavy.

** Když stavíte na tvrdý podklad jako je dlažba nebo asfalt, pošleme vám pozinkované úhelníky ve tvaru V (tzv. vingly) včetně vrutů do dřeva, kterými je přivrutujete k první vrstvě bloků. V závislosti na typu podkladu pak zvolte vhodný spojovací materiál, kterým stavbu připevníte k podkladu - například natloukací hmoždinku do betonu.

Chcete podpěry ochranné sítě? ?

Podpěra ochranné sítě je ocelová tyč s oblým zakončením, která zajistí mechanickou ochranu úrody. Délka 120 cm, provedení přírodní neošetřená ocel, která časem přirozeně zrezne. Součástí dodávky jsou samořezná očka do dřeva, která se připevní ke stěně záhonu a tyč se do nich navlékne. Síť NENÍ součástí dodávky.

Každá tyč stojí 290 Kč a v případě volby "ANO" konfigurátor automaticky spočítá, kolik jich budete na danou velikost záhonu potřebovat.

Kód
SKU2910171558
Rozměry
Na míru
Váš návrh
Velká opěrná zeď s lavičkou a květináči / Na míru

Objednat nyní s doručením po: středa 17 července 2024

132 762 Kč

Souhrn

  Velkorysé řešení dříve nevyužité terénní vlny.