Dlouhý stupňovitý květináč 3.75m x 0.75m x 0.45m

Dlouhý stupňovitý květináč3.75m x 0.75m x 0.45m

Cena 14 320 Kč

Cena: 0 Kč

Záhony WoodBlocX si bez velké námahy postavíte sami. K jejich sestavení potřebujete pouze paličku, pilku, vodováhu a v případě potřeby úpravy terénu pak rýč či lopatu. 

Dřevo pro výrobu WoodBlocX pochází z lesů pěstovaných podle zásad udržitelného rozvoje. Během výroby prochází dvojitou impregnací, což mu dává zhruba dvacetiletou životnost. Současně splňuje nároky na BIO pěstování.

Přemýšlíte o jiném tvaru? Zkuste náme poslat vaši představu do mailu a my vám zdarma připravíme návrh na míru, nebo vyzkoušejte naše online konfigurátory, které vám nacení záhon na základě vámi zvolených rozměrů.

Předchozí

Víceúrovňová rohová zahrádka / 1.5m x 1.5m x 0.55m

Popis

Podrobnosti

S WoodBlocX platíte jen jednou. Cena zahrnuje vše včetně dvojité tlakové impregnace, návrhů na míru a podrobného návodu. Není potřeba žádná údržba, fólie, dodatečné nátěry. Dodáváme na paletách auty se sklopným čelem, zboží řidič složí a paletovým vozíkem přiblíží před první dveře. Přenos na místo je snadný díky tomu, že nejtěžší prvek váží cca 5kg.
Další informace

Další informace

Název Dlouhý stupňovitý květináč / 3.75m x 0.75m x 0.45m
SKU SKU000764
země výroby Ne
Skvělé pro Květiny, Zelenina
Přibližná délka 3.75m
Přibližná šířka 0.75m
Výška 0.45
DOSTUPNOST SKLADEM
2 Recenze
 • Myšlenka dobrá, provedení horší

  • Nákup byl bez problémů, dodávka celkem rychlá.


   Nasazení ukončujících profilů vyžaduje poněkud drsnější přístup, než se ukazuje ve videu. Žádný tam sedí úplně přesně, musí se na kladivo dost přitlačit, některé dokonce praskly, několik vrutů bylo nutné zboku seříznout, jinak by ani nešly do otvorů vůbec narazit. Rozhodně jsem nemohl postupovat od kraje po směru hodinových ručiček, jak se říká ve videu, ale vždy musí jít první ty části, co tvoří čelo (=kratší hranu obdélníku), jinak to vůbec nešlo nasadit. Zjistil jsem to pochopitelně, až už jsem tam měl ty ostatní profily, takže jsem je zase složitě sundával. Rozhodně to nebylo jednoduché a ani vizuálně není výsledek nic moc. O životnosti těch napružených, popraskaných ukončujících profilů si taky nedělám žádné velké iluze. Velmi to kazí celkový dojem a spokojenost. Určitě bych po této zkušenosti za takovou cenu žádný další nekoupil.

 • Velmi dobře

  • Velmi dobře


   jednoduché a snadno použitelné,

Instrukce

Také by vás mohly zajímat tyto sestavy