Květináče a truhlíky

Květináče

Naše sestavy jsou ideálním řešením na terasy, příjezdové cesty i balkony. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitní severské borovice, a jsou tlakově impregnovány, což zaručuje jejich odolnost a dlouhou životnost.

Pokud nejste fanoušek plastů, stavebnice WoodBlocX jsou pro vás ideálním řešením. Vypadají skvěle i vedle keramických květináčů. Zde je šest důvodů, proč si zvolit právě sestavy WoodBlocX.

Udělají dojem

Vstupní branka lemovaná po obou stranách květináči se určitě postará o příjemné přivítání. Osadit je můžete třeba kroucenými vrbami, levandulovými keři nebo tvarovanými buxusy. Naše velké vyvýšené květináče jsou tak ideálním řešením k příjezdovým cestám, vstupům, brankám i ke schodům. Jejich velikost je možné přizpůsobit přímo na míru v násobcích 75mm.

I pro malé prostory

Stavebnicový systém WoodBlocX umožňuje vytvářet libovolné tvary a velikosti. Čtvercové, obdélníkové, úzké, široké, hranaté, kosé, zaoblené, dlouhé i krátké - nic není problém. Lze je postavit podél zdí, příjezdových cest, nebo jimi může být opticky rozdělit větší zahradu.

Univerzálnost

Díky jedinečnému stavebnicovému systému – lehkým dřevěným blokům a hmoždinkám, se naše sestavy staví opravdu rychle. Jednoduší útvary máte postavené za méně než hodinu. Často jsme první volnou pro balkony a terasy, protože díky dodání v rozloženém stavu a nízké váze bloků lze naše stavby dopravit víceméně kamkoliv.

Venkovní i vnitřní využití

Zdůrazňujeme hlavně venkovní použití našich květináčů, ale samozřejmě je lze stavět i v interiérech. Parádu udělají v zimních zahradách, na chodbách, pergolách a terasách - prostě všude tam, kde pěstujete rostliny celoročně. Osadit je můžete opravdu čímkoliv - jukou, olivovníkem nebo pralesní monsterou. Během léta můžete rostliny umístit i s květináčem ven.

Tradiční a moderní povrchové úpravy

Květináč si můžete přizpůsobit stylu vaší zahrady. Sestavy standardně dodáváme s tradiční povrchovou úpravou řezaného dřeva a širokým ukončujícím profilem. Ten lehce přesahuje okraj stěna (konkrétně o 12mm). Můžete se ale zvolit i moderní ukončující profil v tloušťce stěny. Na přání můžeme pohledové stěny vykartáčovat, čímž se odstraní “chlupatý” povrch a zvýrazní se struktura dřeva.

Barva

Stavby Woodblocx lze pochopitelně barevně tónovat, jako jakékoliv jiné masivní dřevo. Doporučujeme nechat stavbu několik týdnů stát, aby se zbavila vlhkosti po tlakové impregnaci a ztratila hnědo-zelenkavé tóny, a pak ji můžete natřít jakoukoliv vhodnou barvou na dřevo.

Zákaznické foto

Tak jako tak, naše sestavy již není třeba nijak ošetřovat nátěrem. Pokud však chcete svou sestavu barevně sladit například s vaším domem, lze je natřít kvalitní venkovní barvou.

Inspirujte se naší nabídkou již nakonfigurovaných sestav, nebo si sami zadejte rozměry do našeho konfigurátoru a ihned tak získáte konkrétní představu o ceně. A pokud si nevíte rady, napište nebo zavolejte my Vám pomůžeme vytvořit stavbu WoodBlocX přesně podle vašich představ.