WoodBlocX - vyvýšené záhony, truhlíky, jezírka, obrubníky, podezdívky, zahrada

Podezdívky

Terasy, podezdívky pod skleníky - vše bez potřeby kopat základy, betonovat, zdít. Rychle, sám a suchou cestou bez čekání na vytvrdnutí. Skleník k podezdívce jednoduše přivrutujete, žádné hmoždinky, do kterých se poté musíte přesně trefit :-).

Pokud potřebujete pevný základ pod váš skleník nebo si rádi vychutnáváte ranní kávu nebo večerní sklenku vína na terase, pak s WoodBlocX to nebude problém. Abyste si o této možnosti udělali lepší představu, navštivte naši fotogalerii v sekci Foto/video

Podezdívka

Všestranné

S WoodBlocX si postavíte stavbu víceméně jakéhokoliv tvaru a rozměru. WoodBlocX se hodí jak na měkké povrchy, jako je tráva nebo zemina, tak i na tvrdé jako je asfalt nebo beton. Je možné je i zapustit do svažitého pozemku. Konkrétní informace o jejich použití v závislosti na typu pozemku naleznete v sekci Často kladené otázky.

Nevyhovuje-li vám naše aktuální nabídka, pošlete nám nákres vaší představy a rádi s vámi záměr prodiskutuje: mailu info@woodblocx.cz,  telefon 606 642 404.

Vytvořte si vaše dílo na míru

Náš Konfigurátor, který postupně spouštíme, vám umožní sestavit si stavbu vaší zahradě přesně na míru. Stačí zadat požadované rozměry a tato aplikace vám vytvoří seznam potřebných komponentů a celkovou cenu včetně nákladů na dopravu.  Po zaplacení od nás dostanete mailem podrobný návod, kde vrstvu po vrstvě uvidíte, kam který díl patří. Po uzavření objednávky zboží distribuujeme do pěti pracovních dnů. A v případě potřeby jsme vám samozřejmě k dispozici na mailu či telefonu.

Hledáte inspiraci? Zaregistrujte se na našem webu nebo se staňte naším fanouškem na Facebooku a budete od nás dostávat inpirativní tipy, co vše se s WoodBlocX dá postavit. Také vás neminou speciální nabídky.

Nastavit sestupně

položek: 4

Nastavit sestupně

položek: 4

TOPlist