WoodBlocX - vyvýšené záhony, truhlíky, jezírka, obrubníky, podezdívky, zahrada

Vyvýšený záhon L - 2 úrovně 2625 x 1500 x 350 x 450 mm

Více pohledů

Vyvýšený záhon L - 2 úrovně 2625 x 1500 x 350 x 450 mm

Vyvýšený záhon tvaru L. Tyto rozměry jsou pouze jednou z mnoha možností. Pokud potřebujete jiný rozměr, změřte si daný prostor, pošlete nám rozměry na info@woodblocx.cz nebo je zavolejte na 606 642 404 a my vám naceníme konkrétní variantu.


Varianta na tvrdý povrch bez zemních hřebů. 

9 990,00 Kč

Cenový rozsah: 9 990,00 Kč

Dostupnost: Skladem

Cenový rozsah: 9 990,00 Kč

Popis

Detaily

Sestavy dodáváme v rozloženém stavu na paletě včetně podrobného návodu na sestavení. Budete tedy přesně vědět, kam patří jednotlivý blok, hmoždinka, hřeb nebo rohový ocelový profil. Systém WoodBlocX může postavit i malé dítě, které uzvedne kladivo na zatloukání hmoždinek. Jednotlivé komponenty jsou lehké, snadno se přenášejí a vejdou se bez problémů i do malého auta. K sestavení potřebujete pouze kladivo a několik málo dalších nástrojů, které jsou ve většině domácností samozřejmostí.

Není potřeba budovat žádné základy, nepotřebujete ani písek, ani cement, a tedy ani míchačku. Proces výstavby je výhradně suchý a výsledek můžete začít ihned používat bez čekání na zatvrdnutí. S WoodBlocX si postavíte záhon nebo truhlík víceméně jakéhokoliv tvaru a rozměru. Naše standardní návrhy odráží naše dlouhodobé zkušenosti a vycházejí z nejčastějších přání našich zákazníků.

Zvláště bychom chtěli vyzdvihnout záhony a truhlíky tvaru L, které mohou skvěle rozčlenit prostor například oddělením terasy od zbytku zahrady nebo vám umožní zútulnit jinak těžko využitelný kout vašeho pozemku. V případě, že plánujete záhon nebo truhlík postavit na tvrdém povrchu jako například beton, napište nám předem a my vám cenu sestavy snížíme o zemní hřeby, které v tomto případě nebudete potřebovat.

Další informace

Další informace

Kód SKU00888
Délka (m) 2.625
Šířka (m) 1.5
Cena 9 990,00 Kč
Recenze
TOPlist