WoodBlocX - vyvýšené záhony, truhlíky, jezírka, obrubníky, podezdívky, zahrada

Vyvýšené záhony na mírucopy

Vyvýšené záhony na mírucopy

Pomocí našeho konfigurátoru si snadno spočítáte, kolik jednotlivých komponentů budete pro svoji stavbu na míru potřebovat a kolik vás to bude konečném výsledku stát.  Stačí zadat délku, šířku a výšku vaší stavby, zbytek zařídí náš konfigurátor. Pak stačí již jen počkat na zásilku, ve které kromě komponentů najdete i podrobný návod na sestavení, blok po bloku, hmoždinku po hmoždince, vrstvu po vrstvě.


Českou plnou verzi spustíme již brzy, prozatím prosím vezměte zavděk tímto beta polotovarem :-). Ceny v tabulce jsou v Kč, nenechte se zmást symbolem britské libry.


Rádi vám návrh spočteme sami, stačí nás s rozměry kontaktovat na 606 642 404 nebo na info@woodblocx.cz.
vyvysene-zahony-na-miru

Nejméně: 0,00 Kč

Cenový rozsah: 0,00 Kč

Dostupnost: Skladem

Popis

Detaily

Pomocí našeho konfigurátoru si snadno spočítáte, kolik jednotlivých komponentů budete pro svoji stavbu na míru potřebovat a kolik vás to bude konečném výsledku stát.  

Stačí zadat délku, šířku a výšku vaší stavby, zbytek zařídí náš konfigurátor. Pak stačí již jen počkat na zásilku, ve které kromě komponentů najdete i podrobný návod na sestavení, blok po bloku, hmoždinku po hmoždince, vrstvu po vrstvě.

 

Na běžné vyvýšené záhony doporučujeme výšku alespoň 3 bloky (35cm). Tato výška poskytne dostatek prostoru pro zeminu a substrát.

Pokud si chcete postavit opravdu luxusní vyvýšený záhon, pak určitě zkuste 4 (45cm) a více vrstev. U takto vysokých záhonů se pletí či okopávání obejde klečení a nadměrného namáhání vašich zad. Výška 75 cm (7 vrstev) je standardizovaná výška stolní desky, takže práce na záhonu je téměř bez ohýbání.

Vyvýšené záhony a konec konců jakékoliv stavby z WoodBlocX ale můžete stavět až do výšky 1 metru.

Tento konfigurátor vychází z našich standardních a osvědčených stavebních postupů, kdy kombinujeme základní bloky 10 (75cm) s bloky 4 u rohových staveb nebo bloky 5 u rovných zdí. Pokud vám konfigurátorem nabízené rozměry nevyhovují a potřebujete dosáhnout ještě přesnější rozměry, pak nám napište mail nebo zavolejte a společně to určitě vymyslíme. Nejmenší možný násobek požadovaného rozměru je 75mm, kterého lze dosáhnout použitím malých bloků. Znamená to sice mírnou ztrátu pevnosti stavby, ale pro běžně vysoké stavby by to neměl být problém.

Další informace

Další informace

Kód SKUHB2
Délka (m) 1.5
Šířka (m) 1.5
Cena nedefinováno
Recenze
TOPlist