WoodBlocX - vyvýšené záhony, truhlíky, jezírka, obrubníky, podezdívky, zahrada

Schody, terasy

Schody

S WoodBlocX není problém vyřešit i pohyb po svažitých pozemcích. Díky standardizovaným velikostem všech bloků si můžete postavit pravidelné schody, na kterých nebudete zakopávat. Jako schodnice může posloužit štěrk nebo kačírek, takže se na nich nebude po dešti držet voda a schody nebudou nikdy kluzké. A jen tak se neopotřebují. Stačí si z WoodBlocX postavit jen kostru schodů a vše pak vysypat kačírkem nebo štěrkem.

Opěrné zídky WoodBlocX jsou skvělé pro svažité či výškově jinak členité pozemky. Pomocí těchto staveb se dají využít jinak obtížně udržovatelné stráně či prudké svahy. Jednoduchá zeď se dá bez zdvojování stavět až do výše jednoho metru. Vyšší terénní rozdíly se dají efektivně řešit pomocí terasovitého rozčlenění, které současně umožní svah i hospodářsky nebo esteticky využít buď zeleninovými, nebo květinovými záhony.

A abyste si z vaší zahrady opravdu udělali místo, na které budete právem pyšní, určitě zvažte využití dalších krajinotvorných prvků WoodBlocX. Myslíme tím například schody zapuštěné do svahu, lavičky, které mohou současně sloužit jako opěrná zídka nebo posezení s vestavěnými truhlíky. Více inspirace naleznete v naší fotogalerii.

Postavit si opěrné zídky nebo terasy s WoodBlocX by měl zvládnout téměř každý. Nemusíte zvedat nic těžkého, žádné vrtání, šroubování nebo řezání. Stavba probíhá pouze jako suchý proces bez použití nějakého speciálního nářadí, takže je celkem snadné si vše sestavit svépomocí.

Konkrétní informace o jejich stavbě v závislosti na typu pozemku naleznete v sekci Často kladené otázky. V případě potřeby s vámi váš záměr rádi prodiskutuje na mailu info@woodblocx.cz nebo telefonu 606 642 404.

Nastavit sestupně

1-12 of 34

Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Nastavit sestupně

1-12 of 34

Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
TOPlist