WoodBlocX - vyvýšené záhony, truhlíky, jezírka, obrubníky, podezdívky, zahrada

Rohové truhlíky, L-tvary

L-truhlík

Nevíte, jak vyřešit rohový prostor nebo zákoutí? Bez toho, aniž byste museli shánět řemeslníka, který vám vytvoří stavbu na míru, to nejde? S WoodBlocX to zvládnete i vy! Vytvořte si krásný vyvýšený záhon, truhlík nebo posezení, které účelně využije rohový prostor.

Naše sestavy tvaru L výborně vypadají, můžete si je navrhnout i postavit sami a budou tak odpovídat požadavkům konkrétního prostoru.

Jako všechny výrobky WoodBlocX, i tyto sestavy jsou vyrobené z kvalitního borového dřeva, dvakrát tlakově mořené, nařezané a předvrtané na míru. To jim dává dlouhou životnost bez jakékoliv údržby.

Vzhůru k prohlídce již hotových sestav! A pokud si nemůžete vybrat, pošlete nám svojí představu do mailu a jistě najdeme společné řešení. info@woodblocx.cz nebo si zkuste stavbu navrhnout sami pomocí našeho konfigurátoru.

Vyvýšené

Vyvýšené záhony a truhlíky z WoodBlocX vám umožní (znovu)objevit radost ze zahradničení. Tyto stavby jsou nejen estetické, ale hlavně praktické. Díky nim se nebudete muset tolik ohýbat a ulevíte svým zádům. Zahradě dodáte tvar, zemina se udrží tam, kde má a i úroda bude lepší, protože vyvýšené záhony se lépe prohřívají.

Všestranné

S WoodBlocX si postavíte záhon nebo truhlík víceméně jakéhokoliv tvaru a rozměru. Naše standardní návrhy, kterých máme v tomto segmentu desítky, odráží naše dlouhodobé zkušenosti a vycházejí z nejčastějších přání našich zákazníků. Zvláště bychom chtěli vyzdvihnout záhony a truhlíky tvaru L, které mohou skvěle rozčlenit prostor například oddělením terasy od zbytku zahrady nebo vám umožní zútulnit jinak těžko využitelný kout vaší zahrady.

WoodBlocX se hodí jak na měkké povrchy, jako je tráva nebo zemina, tak i na tvrdé jako je asfalt nebo beton. Je možné je i zapustit do svažitého pozemku. Konkrétní informace o jejich použití v závislosti na typu pozemku naleznete v sekci Často kladené otázky.

Nevíte-li si rady, pošlete nám nákres vaší představy a rádi s vámi záměr prodiskutuje: mailu info@woodblocx.cz,  telefon 606 642 404.

Vytvořte si vaše dílo na míru

Náš Konfigurátor vyvýšených záhonů vám umožní sestavit si stavbu vaší zahradě přesně na míru. Stačí zadat požadované rozměry a tato aplikace vám vytvoří seznam potřebných komponentů a celkovou cenu včetně nákladů na dopravu.  Po zaplacení od nás dostanete mailem podrobný návod, kde vrstvu po vrstvě uvidíte, kam který díl patří. Po uzavření objednávky zboží distribuujeme do pěti pracovních dnů. A v případě potřeby jsme vám samozřejmě k dispozici na mailu či telefonu.

Hledáte inspiraci? Zaregistrujte se na našem webu nebo se staňte naším fanouškem na Facebooku a budete od nás dostávat inpirativní tipy, co vše se s WoodBlocX dá postavit. Také vás neminou speciální nabídky.

TOPlist