WoodBlocX - vyvýšené záhony, truhlíky, jezírka, obrubníky, podezdívky, zahrada

Posezení

A nyní k naší oblíbené disciplíně: posezení a lavičky. Taky vám to nedá, na zahradě jste stále v pohybu a někdy vás trochu mrzí, že nemáte čas si výsledky vaší práce v klidu vychutnat? Až si postavíte lavičku nebo rovnou celé posezení z WoodBlocX, pak uvidíte, že si ten čas na odpočinek rádi najdete. Obzvláště začleníte-li do laviček i truhlíky s květinami nebo bylinkami.

A vše je zase, jak je to u WoodBlocX zvykem, velmi snadné, bez vrtání, kopání a zvedání těžkých věcí. Oproti jiným stavbám WoodBlocX budete navíc potřebovat ještě pár vrutů a akušroubovák na připevnění bočních dřevěných profilů.

Posezení

Všestranné

S WoodBlocX si postavíte stavbu víceméně jakéhokoliv tvaru a rozměru. Naše standardní návrhy, kterých máme v tomto segmentu desítky, odráží naše dlouhodobé zkušenosti a vycházejí z nejčastějších přání našich zákazníků. Zvláště bychom chtěli vyzdvihnout záhony a truhlíky tvaru L, které mohou skvěle rozčlenit prostor například oddělením terasy od zbytku zahrady nebo vám umožní zútulnit jinak těžko využitelný kout vaší zahrady.

WoodBlocX se hodí jak na měkké povrchy, jako je tráva nebo zemina, tak i na tvrdé jako je asfalt nebo beton. Je možné je i zapustit do svažitého pozemku. Konkrétní informace o jejich použití v závislosti na typu pozemku naleznete v sekci Často kladené otázky.

Nevíte-li si rady, pošlete nám nákres vaší představy a rádi s vámi záměr prodiskutuje: mailu info@woodblocx.cz,  telefon 606 642 404.

Vytvořte si vaše dílo na míru

Náš Kalkulátor vyvýšených záhonů vám umožní sestavit si stavbu vaší zahradě přesně na míru. Stačí zadat požadované rozměry a tato aplikace vám vytvoří seznam potřebných komponentů a celkovou cenu včetně nákladů na dopravu.  Po zaplacení od nás dostanete mailem podrobný návod, kde vrstvu po vrstvě uvidíte, kam který díl patří. Po uzavření objednávky zboží distribuujeme do pěti pracovních dnů. A v případě potřeby jsme vám samozřejmě k dispozici na mailu či telefonu.

Hledáte inspiraci? Zaregistrujte se na našem webu nebo se staňte naším fanouškem na Facebooku a budete od nás dostávat inpirativní tipy, co vše se s WoodBlocX dá postavit. Také vás neminou speciální nabídky.

TOPlist