WoodBlocX - vyvýšené záhony, truhlíky, jezírka, obrubníky, podezdívky, zahrada

Opěrné zídky a obrubníky

Zídka

Opěrné zídky WoodBlocX jsou skvělé pro svažité či výškově jinak členité pozemky. Pomocí těchto staveb se dají využít jinak obtížně udržovatelné stráně či prudké svahy. Jednoduchá zeď se dá bez zdvojování stavět až do výše jednoho metru. Vyšší terénní rozdíly se dají efektivně řešit pomocí terasovitého rozčlenění, které současně umožní svah i hospodářsky nebo esteticky využít buď zeleninovými, nebo květinovými záhony.

A abyste si z vaší zahrady opravdu udělali místo, na které budete právem pyšní, určitě zvažte využití dalších krajinotvorných prvků WoodBlocX. Myslíme tím například schody zapuštěné do svahu, lavičky, které mohou současně sloužit jako opěrná zídka nebo posezení s vestavěnými truhlíky. Více inspirace naleznete v naší fotogalerii.

Postavit si opěrné zídky nebo terasy s WoodBlocX by měl zvládnout téměř každý. Nemusíte zvedat nic těžkého, žádné vrtání, šroubování nebo řezání. Stavba probíhá pouze jako suchý proces bez použití nějakého speciálního nářadí, takže je celkem snadné si vše sestavit svépomocí.

WoodBlocX vám může pomoci vyřešit i přechody a oddělení různých ploch, ať již materiálově, tak výškově. Potřebujete-li vaší zahradě vdechnout řád a mít jasně oddělený trávník od chodníčků či dvě různě vysoké úrovně záhonu nebo trávníku, pak s WoodBlocX to bude hračka. S obrubníky WoodBlocX jasně vymezíte jednotlivé části vaší zahrady a usnadníte si tak jejich údržbu.

Konkrétní informace o jejich stavbě v závislosti na typu pozemku naleznete v sekci Často kladené otázky. V případě potřeby s vámi váš záměr rádi prodiskutuje na mailu info@woodblocx.cz nebo telefonu 606 642 404.

Vytvořte si vaše dílo na míru

Náš Konfigurátor vám umožní sestavit si stavbu vaší zahradě přesně na míru. Stačí zadat požadované rozměry a tato aplikace vám vytvoří seznam potřebných komponentů a celkovou cenu včetně nákladů na dopravu.  Po zaplacení od nás dostanete mailem podrobný návod, kde vrstvu po vrstvě uvidíte, kam který díl patří. Po uzavření objednávky zboží distribuujeme do pěti pracovních dnů. A v případě potřeby jsme vám samozřejmě k dispozici na mailu či telefonu.

Hledáte inspiraci? Zaregistrujte se na našem webu nebo se staňte naším fanouškem na Facebooku a budete od nás dostávat inpirativní tipy, co vše se s WoodBlocX dá postavit. Také vás neminou speciální nabídky.

Nastavit sestupně

1-12 of 39

Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Nastavit sestupně

1-12 of 39

Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
TOPlist