WoodBlocX - vyvýšené záhony, truhlíky, jezírka, obrubníky, podezdívky, zahrada

Schody 112,5 x 65cm

Více pohledů

Schody 112,5 x 65cm

S WoodBlocX není problém vyřešit i pohyb po svažitých pozemcích. Díky standardizovaným velikostem všech bloků si můžete postavit pravidelné schody, na kterých nebudete zakopávat. Jako schodnice může posloužit štěrk nebo kačírek, takže se na nich nebude po dešti držet voda a schody nebudou nikdy kluzké. A jen tak se neopotřebují. Stačí si z WoodBlocX postavit jen kostru schodů a vše pak vysypat kačírkem nebo štěrkem.

7 678,00 Kč

Cenový rozsah: 7 678,00 Kč

Dostupnost: Skladem

Cenový rozsah: 7 678,00 Kč

Popis

Detaily

A abyste si z vaší zahrady opravdu udělali místo, na které budete právem pyšní, určitě zvažte využití dalších krajinotvorných prvků WoodBlocX. Myslíme tím například schody zapuštěné do svahu, lavičky, které mohou současně sloužit jako opěrná zídka nebo posezení s vestavěnými truhlíky. Více inspirace naleznete v naší fotogalerii.

Postavit si opěrné zídky nebo terasy s WoodBlocX by měl zvládnout téměř každý. Nemusíte zvedat nic těžkého, žádné vrtání, šroubování nebo řezání. Stavba probíhá pouze jako suchý proces bez použití nějakého speciálního nářadí, takže je celkem snadné si vše sestavit svépomocí.

Konkrétní informace o jejich stavbě v závislosti na typu pozemku naleznete v sekci Často kladené otázky. V případě potřeby s vámi váš záměr rádi prodiskutuje na mailu info@woodblocx.cz nebo telefonu 606 642 404.

Další informace

Další informace

Kód SKU00360
Délka (m) 1.125
Šířka (m) Ne
Cena 7 678,00 Kč
Recenze
TOPlist