WoodBlocX - vyvýšené záhony, truhlíky, jezírka, obrubníky, podezdívky, zahrada

Rybníček s posezením 300 x 225 x 55cm

Rybníček s posezením 300 x 225 x 55cm

Rybníček se začleněným posezením a truhlíky vytvoří na vaší zahradě nádherné zákoutí. Jako u ostatních staveb WoodBlocX nebudete potřebovat žádné velké kopání, vrtání nebo zvedání těžkých předmětů. A to vše s odvozem až k vám domů a přehledným návodem, takže si stavbu rádi postavíte sami. Na rozdíl od ostatních staveb WoodBlocX, vodní plochy vyžadují hydroizolaci zevnitř stavby. Pokud nemáte ve vašem okolí firmu, která by vám ji na míru udělala, kontaktujete nás a rádi vám pošleme cenovou nabídku.

41 378,00 Kč

Cenový rozsah: 41 378,00 Kč

Dostupnost: Skladem

Cenový rozsah: 41 378,00 Kč

Popis

Detaily

Kvalita

Na WoodBlocX je dobré se dívat jako na dlouhodobou investici do vaší zahrady. Komponenty WoodBlocX vydrží ve vaší zahradě minimálně 20 let bez hniloby nebo kroucení. Jsou vyrobeny prvotřídního dřeva, tlakově impregnovány německou technologií a dlouhodobě prověřovány věčně deštivým skotským počasím.

Všestranné

S WoodBlocX si postavíte stavbu víceméně jakéhokoliv tvaru a rozměru. Naše standardní návrhy, kterých máme v tomto segmentu desítky, odráží naše dlouhodobé zkušenosti a vycházejí z nejčastějších přání našich zákazníků. Zvláště bychom chtěli vyzdvihnout záhony a truhlíky tvaru L, které mohou skvěle rozčlenit prostor například oddělením terasy od zbytku zahrady nebo vám umožní zútulnit jinak těžko využitelný kout vaší zahrady.

WoodBlocX se hodí jak na měkké povrchy, jako je tráva nebo zemina, tak i na tvrdé jako je asfalt nebo beton. Je možné je i zapustit do svažitého pozemku. Konkrétní informace o jejich použití v závislosti na typu pozemku naleznete v sekci Často kladené otázky.

Další informace

Další informace

Kód SKU00081
Délka (m) 3
Šířka (m) 2.25
Cena 41 378,00 Kč
Recenze
TOPlist