WoodBlocX - vyvýšené záhony, truhlíky, jezírka, obrubníky, podezdívky, zahrada

Rybníček 150 x 75 x 45cm

Více pohledů

Rybníček 150 x 75 x 45cm

Nabízíme vodní plochy malinké, malé, střední i větší. Samostatné, se začleněným posezením, truhlíky i záhony. A jako u ostatních staveb WoodBlocX nebudete potřebovat žádné velké kopání, vrtání nebo zvedání těžkých předmětů. A to vše s odvozem až k vám domů a přehledným návodem, takže si stavbu rádi postavíte sami.

7 282,00 Kč

Cenový rozsah: 7 282,00 Kč

Dostupnost: Skladem

Cenový rozsah: 7 282,00 Kč

Popis

Detaily

Možná se vám spojení dřevo a voda moc nezdá, ale je to tak. S WoodBlocX si snadno a efektně oživíte zahradu menší vodní plochou. Ať již hledáte způsob, jak vytvořit jezírko pro koi kapry, malý bazének pro vaše děti, nebo jen chcete vytvořit středobod vaší zahrady, u kterého budete odpočívat a poslouchat zvuk zurčící vody, s WoodBlocX je to možné! V naší Fotogalerii jistě najdete inspiraci a řešení i pro vaši zahradu.

Pokud chcete stavět malý rybníček, pak vám stačí ekonomická varianta jednoplášťové stavby, které nepotřebuje žádná zpevnění. Pro větší vodní plochy jsou ty dvouplášťové varianty, které jsou velmi pevné díky spojení vnější a vnitřní zdi. Dvouplášťovou stavbou získáváte nejen vodní plochu, ale i záhonek mezi vnitřní a vnější strukturou, který můžete osázet dle libosti. Vodní plochu lze samozřejmě osadit čerpadlem a systémem pro oběh vody, takže se v horkých letních měsících budete moci zaposlouchat do zvuků zurčícího vodopádu nebo fontány.

Na rozdíl od ostatních staveb WoodBlocX, vodní plochy vyžadují hydroizolaci zevnitř stavby. Pokud nemáte ve vašem okolí firmu, která by vám ji na míru udělala, kontaktujete nás a rádi vám pošleme cenovou nabídku.

Kvalita

Na WoodBlocX je dobré se dívat jako na dlouhodobou investici do vaší zahrady. Komponenty WoodBlocX vydrží ve vaší zahradě minimálně 20 let bez hniloby nebo kroucení. Jsou vyrobeny prvotřídního dřeva, tlakově impregnovány německou technologií a dlouhodobě prověřovány věčně deštivým skotským počasím.

Všestranné

S WoodBlocX si postavíte stavbu víceméně jakéhokoliv tvaru a rozměru. Naše standardní návrhy, kterých máme v tomto segmentu desítky, odráží naše dlouhodobé zkušenosti a vycházejí z nejčastějších přání našich zákazníků. Zvláště bychom chtěli vyzdvihnout záhony a truhlíky tvaru L, které mohou skvěle rozčlenit prostor například oddělením terasy od zbytku zahrady nebo vám umožní zútulnit jinak těžko využitelný kout vaší zahrady.

Další informace

Další informace

Kód SKU00428
Délka (m) 1.5
Šířka (m) 0.75
Cena 7 282,00 Kč
Recenze
TOPlist