WoodBlocX - vyvýšené záhony, truhlíky, jezírka, obrubníky, podezdívky, zahrada

Rohové posezení s truhlíky 300 x 300cm

Více pohledů

Rohové posezení s truhlíky 300 x 300cm

Taky vám to nedá, na zahradě jste stále v pohybu a někdy vás trochu mrzí, že nemáte čas si výsledky vaší práce v klidu vychutnat? Až si postavíte lavičku nebo rovnou celé posezení z WoodBlocX, pak uvidíte, že si ten čas na odpočinek rádi najdete. Obzvláště začleníte-li do laviček i truhlíky s květinami nebo bylinkami.

27 146,00 Kč

Cenový rozsah: 27 146,00 Kč

Dostupnost: Skladem

Cenový rozsah: 27 146,00 Kč

Popis

Detaily

Jak je to u WoodBlocX zvykem, vše je velmi snadné, bez vrtání, kopání a zvedání těžkých věcí. Oproti jiným stavbám WoodBlocX budete navíc potřebovat ještě pár vrutů a akušroubovák na připevnění bočních dřevěných profilů.

Všestranné

S WoodBlocX si postavíte stavbu víceméně jakéhokoliv tvaru a rozměru. Naše standardní návrhy, kterých máme v tomto segmentu desítky, odráží naše dlouhodobé zkušenosti a vycházejí z nejčastějších přání našich zákazníků. Zvláště bychom chtěli vyzdvihnout záhony a truhlíky tvaru L, které mohou skvěle rozčlenit prostor například oddělením terasy od zbytku zahrady nebo vám umožní zútulnit jinak těžko využitelný kout vaší zahrady.

V případě, že plánujete záhon nebo truhlík postavit na tvrdém povrchu jako například beton, napište nám předem a my vám cenu sestavy snížíme o zemní hřeby, které v tomto případě nebudete potřebovat. Konkrétní informace o jejich použití v závislosti na typu pozemku naleznete v sekci Často kladené otázky.

Nevíte-li si rady, pošlete nám nákres vaší představy a rádi s vámi záměr prodiskutuje: mailu info@woodblocx.cz,  telefon 606 642 404.

Další informace

Další informace

Kód SKU00394
Délka (m) 3
Šířka (m) Ne
Cena 27 146,00 Kč
Recenze
TOPlist