WoodBlocX - vyvýšené záhony, truhlíky, jezírka, obrubníky, podezdívky, zahrada

Pro architekty

Pro architekty

WoodBlocX je ideální i pro krajinotvorbu většího rozsahu, zahradní architekty, krajinářské firmy.

Na počátku se WoodBlocX orientoval především na koncové maloobchodní zákazníky. To platí i dnes, nicméně jsme rádi, že roste i poptávka ze strany korporátních zákazníků – veřejných institucí, zahradních architektů a krajinářských firem.

Ve Velké Británii jsou stavby z WoodBlocX již po mnoho let součástí parků, škol, veřejných prostranství, bytových komplexů či nákupních center. Tvarově čisté linie se hodí kamkoliv a byť je dřevo spojováno spíše s rustikálním stylem, WoodBlocX zapadne i do super moderních prostor.

Hlavní přednosti systému WoodBlocX:

  • inovativnost a variabilita
  • odolnost
  • úzká spolupráce s investorem
  • možnost autorizované montáže
  • doprava na stavbu

Bloky WoodBlocX jsou silné 75mm, což je mnohem více, než standardní prkna či fošny, ze kterých jsou vyrobeny srovnatelné konstrukce. To stavbám i díky dvojnásobnému tlakovému ošetření dává výjimečnou pevnost a trvanlivost přes 20 let.

Součástí dodávek velkého rozsahu je i možnost montáže. Disponujeme proškolenými pracovníky, kteří kdekoliv po republice smontují jakoukoliv stavbu WoodBlocX. Zadavatel či investor se tak může věnovat své práci. Jak při projekci tak při samotné stavbě úzce spolupracujeme s investorem či architektem, abychom si byli jisti, že stavba proběhne přesně podle představ zadavatele a bude předána v požadovaném termínu.

Příklady realizací většího rozsahu

VIDEA:

    
   

FOTO:

 
Veřejný prostor Veřejný prostor 2 Londýn
Londýn 2 Nákupní centrum
Veřejný prostor 1 Galerie Londýn Záhony s posezením Westfield
 

A nebo pokračujte na Youtube ZDE.

TOPlist