WoodBlocX - vyvýšené záhony, truhlíky, jezírka, obrubníky, podezdívky, zahrada

Opěrná zídka L 4275 x 0 x 600 x 650 mm

Více pohledů

Opěrná zídka L 4275 x 0 x 600 x 650 mm

Opěrné zídky WoodBlocX jsou skvělé pro svažité či výškově jinak členité pozemky. Pomocí těchto staveb se dají využít jinak obtížně udržovatelné stráně či prudké svahy. Jednoduchá zeď se dá bez zdvojování stavět až do výše jednoho metru. Vyšší terénní rozdíly se dají efektivně řešit pomocí terasovitého rozčlenění, které současně umožní svah i hospodářsky nebo esteticky využít buď zeleninovými, nebo květinovými záhony.


 

14 900,00 Kč

Cenový rozsah: 14 900,00 Kč

Dostupnost: Skladem

Cenový rozsah: 14 900,00 Kč

Popis

Detaily

Sestavy dodáváme v rozloženém stavu na paletě včetně podrobného návodu na sestavení. Budete tedy přesně vědět, kam patří jednotlivý blok, hmoždinka, hřeb nebo rohový ocelový profil. Systém WoodBlocX může postavit i malé dítě, které uzvedne kladivo na zatloukání hmoždinek. Jednotlivé komponenty jsou lehké, snadno se přenášejí a vejdou se bez problémů i do malého auta. K sestavení potřebujete pouze kladivo a několik málo dalších nástrojů, které jsou ve většině domácností samozřejmostí.

Není potřeba budovat žádné základy, nepotřebujete ani písek, ani cement, a tedy ani míchačku. Proces výstavby je výhradně suchý a výsledek můžete začít ihned používat bez čekání na zatvrdnutí. S WoodBlocX si postavíte záhon nebo truhlík víceméně jakéhokoliv tvaru a rozměru. Naše standardní návrhy odráží naše dlouhodobé zkušenosti a vycházejí z nejčastějších přání našich zákazníků.

Zvláště bychom chtěli vyzdvihnout záhony a truhlíky tvaru L, které mohou skvěle rozčlenit prostor například oddělením terasy od zbytku zahrady nebo vám umožní zútulnit jinak těžko využitelný kout vašeho pozemku. V případě, že plánujete záhon nebo truhlík postavit na tvrdém povrchu jako například beton, napište nám předem a my vám cenu sestavy snížíme o zemní hřeby, které v tomto případě nebudete potřebovat.

Další informace

Další informace

Kód SKU000901
Délka (m) 4.125
Šířka (m) 0.75
Cena 14 900,00 Kč
Recenze
TOPlist