WoodBlocX - vyvýšené záhony, truhlíky, jezírka, obrubníky, podezdívky, zahrada

Dvouúrovňový záhon s truhlíky 300 x 150 x 55cm

Více pohledů

Dvouúrovňový záhon s truhlíky 300 x 150 x 55cm

Vyvýšené záhony a truhlíky z WoodBlocX vám umožní (znovu)objevit radost ze zahradničení. Tyto stavby jsou nejen estetické, ale hlavně praktické. Díky nim se nebudete muset tolik ohýbat a ulevíte svým zádům. Zahradě dodáte tvar, zemina se udrží tam, kde má a i úroda bude lepší, protože vyvýšené záhony se lépe prohřívají.

21 847,00 Kč

Cenový rozsah: 21 847,00 Kč

Dostupnost: Skladem

Cenový rozsah: 21 847,00 Kč

Popis

Detaily

Sestavy dodáváme v rozloženém stavu na paletě včetně podrobného návodu na sestavení. Budete tedy přesně vědět, kam patří jednotlivý blok, hmoždinka, hřeb nebo rohový ocelový profil. Systém WoodBlocX může postavit i malé dítě, které uzvedne kladivo na zatloukání hmoždinek. Jednotlivé komponenty jsou lehké, snadno se přenáší a vejdou se bez problémů i do malého auta. K sestavení potřebujete pouze kladivo a několik málo dalších nástrojů, které jsou ve většině domácností samozřejmostí. Není potřeba budovat žádné základy, nepotřebujete ani písek, ani cement, a tedy ani míchačku.

Proces výstavby je výhradně suchý a výsledek můžete začít ihned používat bez čekání na zatvrdnutí. S WoodBlocX si postavíte záhon nebo truhlík víceméně jakéhokoliv tvaru a rozměru. Naše standardní návrhy odráží naše dlouhodobé zkušenosti a vycházejí z nejčastějších přání našich zákazníků. Zvláště bychom chtěli vyzdvihnout záhony a truhlíky tvaru L, které mohou skvěle rozčlenit prostor například oddělením terasy od zbytku zahrady nebo vám umožní zútulnit jinak těžko využitelný kout vašeho pozemku. V případě, že plánujete záhon nebo truhlík postavit na tvrdém povrchu jako například beton, napište nám předem a my vám cenu sestavy snížíme o zemní hřeby, které v tomto případě nebudete potřebovat.

Další informace

Další informace

Kód SKU00817
Délka (m) 3
Šířka (m) 1.5
Cena 21 847,00 Kč
Recenze
TOPlist