WoodBlocX - vyvýšené záhony, truhlíky, jezírka, obrubníky, podezdívky, zahrada

Co si mohu postavit?

Krása systému WoodBlocX spočívá v jeho jednoduchosti a variabilitě. Z vaší malé i větší zahrady nebo dvorku si snadno sami uděláte místo, na které budete pyšní. A nezáleží na tom, jedná-li se o prostor užitkový nebo odpočinkový. Zarostlé a těžko udržovatelné svahy změníte v krásné terasy plné květin či zeleniny. Neudržovaná zákoutí změníte v barevné oázy. Zvýšenými záhony nejen vdechnete zahrádce tvar a zamezíte odplavování ornice, ale také ulevíte svým zádům. Pokud máte rádi vodní prvky a líbí se vám zvuk zurčící vody, můžete oživit plochu trávníku malou vodní plochou.

WoodBlocX můžete snadno začlenit nejen do nově vznikající zahrady, ale i do již založeného a funkčního prostoru. Stavby z WoodBlocX se hodí jak do malých městských zahrádek, tak do velkých venkovských zahrad. Nemusíte se bát, že vám pracně založený trávník zničí těžká technika. Vše, co budete potřebovat, si snadno přinesete v ruce. Není potřeba kopat a betonovat základy do nezámrzné hloubky, samotná výstavba je suchý proces bez použití malty. Žádná míchačka, písek, cement a zedník (ani pan Lorenc, který na cihlu sice nesáhne, ale odborník je to na slovo vzatý). Stavbu zvládne každý, kdo si troufne na lego.

WoodBlocX je vhodný na ohraničení chodníků, vyvýšené záhony, posezení, květináče, bylinkové zahrádky, terasy, malé vodní plochy, základy pro skleníky, opěrné zídky. Stačí pustit uzdu vaší fantazii!

TOPlist