WoodBlocX - vyvýšené záhony, truhlíky, jezírka, obrubníky, podezdívky, zahrada

McBerg s.r.o.

           
           

Společnost založena dvěma spolužáky ze základní školy, kteří si posledních 25 let slibovali, že spolu začnou podnikat.

Společnící McBerg

Nejdříve jsme, každý zvlášť, začali chovat ovce. Pak včely. Pak jsme se shodli, že bychom se pro naše zákazníky rozkrájeli a že by tedy byla škoda toho nevyužít. A tak jsme založili McBerg s.r.o., ve které dáváme dohromady našich více než třicet let pracovních zkušeností.

McBerg s.r.o. vám postaví cokoliv ze dřeva. Ať se již jedná o klasickou tesařinu, tak o stavby WoodBlocX, které si snadno postavíte sami . V tomto případě přidaná hodnota není naše práce, ale myšlenka, jak si vše postavit sám. Naše vize „Doma je nejlépe“ směřuje na všechny, kteří si to myslí také. Budují si své domovy tak, aby se tam všichni cítili co nejpříjemněji. Aby se měli kam těšit.

Stojíme na dvou pilířích.

Tesařské práce navazují na stávající téměř dvacetiletou podnikatelskou činnost vyučeného tesaře Martina Molhance. Coby součást sdružení OSVČ má za sebou stovky projektů od staveb pergol, přístřešků, krovů přes obklady fasád, interiérů, podkroví včetně obkladu sádrokartony, až po stavby teras, mol či pokládku dřevěných podlah. Disponujeme kvalitně vybavenou tesařskou dílnou včetně špičkového ručního aku nářadí.

Ing. Jaroslav Berger se po absolvování VŠE Praha v posledních dvou dekádách věnoval marketingu a obchodu. Pracoval jak pro nadnárodní společnosti, tak ale i pro ryze českou rodinnou firmu, která přesto dokázala být jedničkou ve svém oboru. Ve společnosti McBerg zodpovídá za projekt WoodBlocX.

Značnou část prací na domě Jaroslava (obklad fasády, zateplení dřevovláknitými deskami, dřevěné podlahy v interiéru, stavba pergoly, mola, sauny a úlů) dělal Martin a Jaroslav Martina vřele doporučuje :-).

Drevena fasada Zatepleni Pergola Molo Sauna vchod Sauna uvnitr Úly
     Dřevěná fasáda         Zateplení          Pergola             Molo     Sauna Sauna uvnitř              Úly

 

 

 

TOPlist