WoodBlocX - vyvýšené záhony, truhlíky, jezírka, obrubníky, podezdívky, zahrada

Konzultace zdarma

Konzultace zdarma

Konzultace na míru je zdarma a šetří Váš čas.

Hledáte inspiraci pro Vaši zahradu, dvorek nebo terasu? Pojďme to pro vás vymyslet co nejjednodušeji! My náš web a technologii známe velmi dobře. Vy zase znáte dobře váš prostor. Pokud se vám nechce brouzdat našimi stránkami a lámat si hlavu se správným řešením pro vás, pošlete nám vaši představu do mailu. Napište nám cokoliv máte v hlavě - co byste na vašem pozemku chtěli změnit, vylepšit nebo jen upravit. Pomůže nám i nějaká fotka a alespoň hrubé rozměry. My vám pošleme návrh(y), co by s tím šlo dělat.

  • Můžeme vám z našeho archivu poslat fotky realizací, kde jsme řešili něco podobného.
  • Vypracujeme vám návrh sestav na míru včetně vizualizace.
  • Nebo vám mailem "jen"poskytneme konzultaci, která vaši představu zpřesní.

Každému na míru a samozřejmě zdarma bez podmínky budoucí koupě.

Pište na info@woodblocx.cz nebo volejte na +420 606 642 404.

 


 

V čem tedy můžeme pomoci?

WoodBlocX je zahradní systém, který Vám pomůže přeměnit zahradu ve spoustě oblastí. A přitom nepotřebujete žádné velké znalosti, sílu a manuální dovednosti. Dokonce ani dva doktoráty z jaderné fyziky nejsou nutné. A když už je máte, vůbec to nevadí!

Byť slýcháme názory, že jsme příliš drazí, nemyslíme si to. Pokud tedy zohledníme to, že k sestavení našich staveb není potřeba si nikoho zjednávat, není potřeba žádné speciální nářadí, stavba je rychlá a může probíhat téměř celoročně (vezmeme-li v potaz mírné zimy posledních let), nemusí se kopat žádné základy, těžká technika vám nezničí zahradu a výsledek velmi dobře vypadá a vydrží desítky let.

  • Ohraničení materiálově rozdílných ploch. Zejména oddělení travnatých ploch od zbytku zahrady výrazně zlepší nejen vzled, ale i údržbu.
  • Terasy vám pomohou využít i svažité pozemky. Tam, kde byste normálně museli přemýšlet o betonu,  kopání základů a těžké dřině, můžete díky našim lehkým dřevěným blokům relativně snadno vybudovat pevné a odolné opěrné zídky, které mohou sloužit jako záhony a z nevyužitelného svahu udělají barevnou snadno udržovatelnou oázu.
  • Truhlíky WoodBlocX mohou velmi snadno nahradit těžké květináče. Pokud řešíte, jak na vaši terasu nebo zahradu dopravit velké a těžké květináče, pak vám rádi navrhneme truhlíky z WoodBlocX, které na dané místo snadno přenesete po částech v ruce. Nejtěžší díl váží 4 kg, takže by to neměl být problém pro většinu z vás. A to nemluvíme o tom, že vám můžeme tvar navrhnout přesně na míru, třeba i do L.
  • Přemýšleli jste někdy o pořádné lavičce nebo rovnou posezení? S WoodBlocX to je velmi snadné. Navíc do něj můžete začlenit i truhlíky či rovnou celý záhon. To vše ve zcela bezúdržbovém venkovním provedení.
  • Rybníčky a jezírka nemusí znamenat jen modrý flek na zahradě. Pokud hledáte ekologicky přívětivější alternativu, tak díky WoodBlocX si můžete bez nutnosti kopání složit menší i větší rybníček, který lze osadit třeba i fontánkou nebo filtrací a vyhnout se tak chemické úpravě vody.
TOPlist