WoodBlocX - vyvýšené záhony, truhlíky, jezírka, obrubníky, podezdívky, zahrada

3-stranné schody na terasu 3 stupně

Více pohledů

3-stranné schody na terasu 3 stupně

Schody WoodBlocX jsou skvělé pro svažité či výškově jinak členité pozemky. Díky WoodBlocX vytvoříte pevnou konstrukci, která vám zpřístupní strmé svahy. Výška schodnice je v násobcích 10 cm, hloubka 30 nebo 37,5 cm. Nášlap může být zakéhokoliv materiálu, nebo stačí vnitřek schodu vysypat štěrkem.


Tyto schody mají nášlapy z tlakově mořených profilů 100xx75mm.

23 600,00 Kč

Cenový rozsah: 23 600,00 Kč

Dostupnost: Skladem

Cenový rozsah: 23 600,00 Kč

Popis

Detaily

Sestavy dodáváme v rozloženém stavu na paletě včetně podrobného návodu na sestavení. Budete tedy přesně vědět, kam patří jednotlivý blok, hmoždinka, hřeb nebo rohový ocelový profil. Systém WoodBlocX může postavit i malé dítě, které uzvedne kladivo na zatloukání hmoždinek. Jednotlivé komponenty jsou lehké, snadno se přenášejí a vejdou se bez problémů i do malého auta. K sestavení potřebujete pouze kladivo a několik málo dalších nástrojů, které jsou ve většině domácností samozřejmostí.

Není potřeba budovat žádné základy, nepotřebujete ani písek, ani cement, a tedy ani míchačku. Proces výstavby je výhradně suchý a výsledek můžete začít ihned používat bez čekání na zatvrdnutí. S WoodBlocX si postavíte záhon nebo truhlík víceméně jakéhokoliv tvaru a rozměru. Naše standardní návrhy odráží naše dlouhodobé zkušenosti a vycházejí z nejčastějších přání našich zákazníků.

Zvláště bychom chtěli vyzdvihnout záhony a truhlíky tvaru L, které mohou skvěle rozčlenit prostor například oddělením terasy od zbytku zahrady nebo vám umožní zútulnit jinak těžko využitelný kout vašeho pozemku. V případě, že plánujete záhon nebo truhlík postavit na tvrdém povrchu jako například beton, napište nám předem a my vám cenu sestavy snížíme o zemní hřeby, které v tomto případě nebudete potřebovat.

Další informace

Další informace

Kód SKU000898
Délka (m) 2.25
Šířka (m) 1.5
Cena 23 600,00 Kč
Recenze
TOPlist